Sitag

Sitag
kancelářské židle

Švýcarská firma Sitag je na trhu kancelářského sezení již mnoho let a řadí se mezi světové výrobce. Výroba je situována do švýcarského městečka Sennwald. Sitag se soustředí na výrobu kvalitních kancelářských židlí s velice dobrou ergonomií.

Značka Sitag reprezentuje výjimečnou kvalitu a styl života. Zažitá struktura profesionálního vývoje, výroby, distribuce a péče o zákazníka ubezpečuje o tom, že produkty firmy Sitag budou disponovat svou kvalitou po dlouhý čas. Profesionalita společnosti je doprovázena dobrou orientací na trhu, znalostí aktuálních trendů, požadavků zákazníka a také citem pro vývoj lidské společnosti. Se svým porozuměním různým druhům potřeb nabízí firma Sitag solidní řešení pro práci a život v kancelářském prostředí. Firma Sitag je držitelem prestižního ocenění za design „red dot award“.

sitag logo

Kancelářské židle

Kancelářské židle patří k standardnímu vybavení kanceláře. Židle mají synchronní mechanikou a jsou určeny pro celodenní sezení.

Jednací a konferenční židle

Jednací a konferenční židle jsou především určeny pro konferenční či zasedací místnosti nebo pro přednáškové sály.

sitag

Židle české výroby

V oblasti prodeje židlí působíme již téměř 28 let. Firma ALKON interier nabízí produkty předních značek jako jsou LD seating, ALBA CR, Mayer CZ, Sitag, Mias OC nebo Antares.

Další řady kancelářských židlí

LD židle

LD seating se řadí mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku v České republice i Evropě.

ALBA CR
Výrobce kancelářských židlí a křesel střední a nižší třídy.
Přední výrobce dětského rostoucího sezení a laboratorních židlí.
Antares
Společnost Antares a.s. patří mezi největší výrobce kancelářských židlí a křesel v České republice.