Alba CR

ALBA CR kancelářské židle

Rodinná firma ALBA CR spol. s.r.o. patří již několik desetiletí mezi nejvýznamnější tuzemské společnosti v oboru výroby a velkoobchodního prodeje kancelářského sedacího nábytku. Počátky vývoje technologií a pracovních postupů pro uvedený sortiment se datují do roku 1996 a od té doby ALBA CR prodělala dynamický rozvoj své produktové palety i výrobních kapacit.

Výrobní kapacity firmy byly zpočátku alokovány pouze ve středočeské obci Škvorec, jež je sídlem firmy, s rozvojem podniku však postupem času přibyly i další výrobní prostory, a to v Ostravě a ve slovenských Bučanech. V oblasti nákupu spolupracuje firma ALBA CR s celou řadou tuzemských i zahraničních renomovaných výrobců komponent a také s několika subdodavateli vstupních materiálů, kteří musí splňovat vysoké nároky na kvalitu.

Kancelářské židle a křesla

Kancelářské židle patří k standardnímu vybavení kanceláře a je možné je vybavit různými druhy mechanik. Kancelářská křesla poskytují pohodlné sezení s houpací mechanikou.

Jednací a konferenční židle

Jednací a konferenční židle jsou především určeny pro konferenční či zasedací místnosti nebo pro přednáškové sály.

židle

Židle české výroby

V oblasti prodeje židlí působíme již téměř 28 let. Firma ALKON interier nabízí produkty předních značek jako jsou LD seating, ALBA CR, Mayer CZ, Sitag, Mias OC nebo Antares.

Další řady kancelářských židlí

LD židle

LD seating se řadí mezi přední výrobce kancelářského sedacího nábytku v České republice i Evropě.

Přední výrobce dětského rostoucího sezení a laboratorních židlí.
Sitag
Švýcarská firma Sitag je na trhu kancelářského sezení již mnoho let a řadí se mezi světové výrobce.
Antares
Společnost Antares a.s. patří mezi největší výrobce kancelářských židlí a křesel v České republice.