Nová série konferenčních židlí EVO

Nová série konferenčních židlí EVO z dílny německého designéra Andrease Kroba vyniká funkčností, univerzálností a minimalistickým designem.

Židle EVO mají ergonomicky tvarovanou plastovou skořepinu, která je umístěna na podnoži ve tvaru písmene A. „Podnož, která je z bočního pohledu mírně nakloněná, umožňuje dobrou stohovatelnost židlí a zároveň vytváří krásně dynamický tvar,“ doplňuje Andreas.

Plastová skořepina židle je velmi odolná a při testování si i po více než 200 000 zatěžovacích cyklech zachovala svůj původní tvar. Skořepina byla vyrobena procesem 2K, což znamená, že jádro skořepiny vyztužené skleněnými vlákny je pokryto dekorativním vnějším pláštěm. Zatímco vnější strana skořepiny se prezentuje vysoce lesklým povrchem, vnitřní strana je zrnitá.

Plastovou skořepinu, kterou lze doplnit čalouněným sedákem, dodáváme ve čtyřech barvách – bílá, stříbrná, antracitová a černá. Ve stejných barvách vyrábíme také ocelové podnože, které je možné rozšířit o područky.

Židle EVO jsou stohovatelné, lze je spojovat do řad a své využití najdou především v konferenčních sálech, kancelářích, čekárnách nebo také v moderních kavárnách.